21:51:44 - 03 مرداد 1403

دانشکده پرستاری، بهداشت و فوریت پزشکی بوکان

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/03/24 - 22:32
  • - تعداد بازدید: 295
  • - تعداد بازدیدکننده: 273
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zqu8
به همت مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان و ریاست دانشکده صورت گرفت

شروع یک موفقیت بزرگ؛ شروع فرآیند تبدیل بیمارستان بوکان به مرکز آموزشی درمانیبا توجه به موفقیت های سال های قبل دانشکده در کسب مجوز افزایش رشته و در سایه تیم متحد و یکپارچه مدیریتی، بیمارستان شهرستان در آستانه تبدیل شدن به یک مرکز آموزشی درمانی قرار گرفت.
بر اساس دستورالعمل جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرهایی که دارای دانشکده دولتی و دارای حداقل سه رشته کارشناسی در رشته های علوم پایه باشند می توانند در راستای تبدیل شدن بیمارستان شهر به مرکز آموزشی درمانی اقدام نمایند.
بر این اساس و با همت مدیریت محترم شبکه بهداشت جناب آقای دکتر علی حسین زاده، جناب آقای علی آقایی ریاست محترم دانشکده و جناب آقای دکتر زایر ریاست محترم بیمارستان استارت این کار زده شد و با دعوت از تیم ارزیابی اعتباربخشی دانشگاه مراحل مقدماتی این امر شروع گردید.
بر این اساس روز چهارشنبه مورخه 23 خرداد 1403 جناب آقای دکتر آرام فیضی (رئیس محترم کمیته اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه) و جناب آقای علی شکیبی (دبیر محترم کمیته اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی) از بخش های مختلف بیمارستان شهید قلی پور و دانشکده پرستاری، بهداشت و فوریت های پزشکی بوکان بازدید به عمل آوردند.که دیدار از بخش های CCU، داخلی زنان، اورژانس و همچنین گفتگوی رودرو با دانشجویان از جمله برنامه های تیم اعتباربخشی دانشگاه بود.
در پایان این ارزیابی جلسه نهایی در دفتر مدیریت محترم شبکه در محل شبکه بهداشت درمان برگزار و مقرر گردید با توجه به نظر مثبت تیم ارزیاب دانشگاه، کمیته ای اختصاصی مشترک از دانشکده و بیمارستان تشکیل و مراحل اجرایی برای بازدید تیم وزارت بهداشت آماده گردد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 7150
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

تنظیمات قالب